Головна » Статті » Заходи МО вчителів природничо-математичного циклу

Тиждень математики

Тиждень математики


    «Математика – наука молодих. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібні вся гнучкість і вся витривалість молодості» - так вважав основоположник кібернетики Норберт Вінер.

    З 28.01. по 03.02.2014 року у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пройшов тиждень математики. Основним завданням його було привернути увагу учнів до однієї з найнеобхідніших і найзагадковіших наук, яка допомагає кожному розвивати його різноманітні здібності, вчить бути зібраним, уважним, наполегливим і успішним.
  
  
  

    Учні 5-11 класів приймали участь у конкурсі на найкращу математичну стінгазету, присвячену видатним вченим-математикам, цікавим фактам із історії цієї науки тощо. Відзначено такі газети: «Цікава математика» - виконала учениця 5 А класу Невзорова Анастасія, «Цікаво знати» - виконали учениці 10 Б класу Липинчук Марина та Доброва Марія, «Про число π» - учні 11 Б класу. Цікавою була презентація учня 10 А класу «Про числа» Довгоп’ятого Віталія.
    Про цікаві факти та вислови про математику та видатних математиків учні поділились із своїми однокласниками під час проведення годин цікавої математики у 5-х класах: «Чудеса у світі чисел».

    Учні 6-го класу проявили свою кмітливість та уміння розв’язувати нестандартні задачі із Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».
Восьмикласників приємно вразила вікторина «Найкмітливіший».
Інтелектуальний конкурс «О, щасливчик!» дав змогу учням 10-х класів продемонструвати свій математичний інтелект перед однолітками та виявити неабиякі таланти.
    А учні 9-х класів підготували підбірки завдань для проведення математичних змагань серед молодших школярів: «Математичні цікавинки».
    Потрудились з користю для себе та для інших.
    Отже: Хвала Математиці!
    І, не дивлячись на те, що на вулиці справжня міцна зима, наші учні виявились готовими проявити свою повагу до її Величності Математики!
    Найактивніші учасники тижня математики отримали заохочувальні призи.
    Чекаємо на нові зустрічі, бажаємо успіхів у навчанні!


      Організаційна група
Категорія: Заходи МО вчителів природничо-математичного циклу | Додав: 1shkola (07.03.2014)
Переглядів: 1953 | Теги: Тиждень математики | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ