Участь учнів школи у предметних, творчих конкурсах, олімпіадах, конкурсі-захисті робіт у т/в МАН та результативність

2016/2017 навчальний рік

Прізвище , ім’я учня Клас Назва конкурсу, змагання тощо Результат ПІП учителя, керівника
1 Лопушанська Єлизавета 11 "Мій рідний край" (з нагоди 340-річниці заснування міста Первомайська), конкурс проводився за ініціативи громадської організації РТБ ІІ місце Бевз С.В.
2.

Саражинський Валентин

Лучка Дмитро

(у складі міської команди)

11 Обласний етап Всеукраїнської спартакіади з допризивної підготовки  УІ місце 

Книшук В.В.,

Маслов С.А. (учителі ЗОШ №12)

3.

Старжевський Денис

Дайнека Михайло

Токар Роман

Бурдейний Марко

9 Міський етап тестування у кандидати т/в МАН Запрошені на обласний етап

Сабірова О.Є.

Важоха Л.М.

Свистунова В.М.

Свистунова В.М.

4 Кружкова Марія 10 Виступ на обласній науковій відкритій студії "Наука і ми" Учасник обласного заходу Свистунова В.М.
5 Лопушанська Єлизавета 11 Міський етап конкурсу "Космічні фантазії" ІІ місце Свистунова В.М.
6 Мозгунов Артем 5 А Міський конкурс читців англомовної поезії ІІІ місце Яковенко О.С.
7 Жосан Марія 6 А Міський конкурс читців англомовної поезії ІІІ місце Нестеренко А.О.
8

Дайнека Михайло

Мартич Дмитро

(у складі міської команди)

9

 

 

8 А

Обласний географічний турнір І місце Степанова Р.О.
9 Жосан Марія 6 А Конкурс "Миколаївські дзвіночки" ІІ Скрипник В.А.
10

Дикусар Михайло

Головкова Кароліна

9 Міські змагання з настільного тенісу І Ващенко В.М.
11 Команда 1-4 класів 1-4 Спартакіада "Олімпійські надії" ІІ Ващенко В.М.
12

Дайнека Михайло

Старжевський Денис

Токар Роман

9 Обласне тестування в кандидати т/в МАН Стали слухачами т/в МАН

Важоха Л.М.

Сабірова О.Є.

Свистунова В.М.

13 Пархаєв Владислав 11 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з ІКТ ІІ Непомяща Г.А.
14 Лучка Дмитро 11 Конкурс мобільного інтернету "Моя 3Д сім’я" учасник Непомяща Г.А.
15 12 учнів інформаційно-технологічної групи 10-11 Заочний конкурс комп’ютерної графіки учасники Непомяща Г.А.
16

Дайнека Михайло

Кружкова Марія

9

10

ІІ (міський) етап міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ

ІІ

Ващенко В.М.

Ващенко В.М.

17

Мартич Дмитро

Кружкова Марія

8 А

10

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІ

ІІ

Степанова Р.О.

Степанова Р.О.

18 Тарануха Олександр Обласний фізичний конкурс "Енергія" ІІ Свистунова В.М.
           

 

Вітаємо вас! Бажаємо подальших перемог!

 

 


Результативність участі учнів школи у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін


Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25



(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ