Участь учнів школи у предметних, творчих конкурсах, олімпіадах, конкурсі-захисті робіт у т/в МАН та результативність

2019/2020 навчальний рік

Прізвище , ім’я учня Клас Назва конкурсу, змагання тощо Результат ПІП учителя, керівника
1

Шмигановська В.

Змагання з шахів І місце Ващенко В.М.
2. Вердиш Б. Змагання з шахів ІІ місце Живора С.Б.
3. Мазуренко М. 11 Змагання з шахів ІІІ місце Флакей Д.М.
4.

Команда учнів:

Томчик В.

Бігун І.

Цихоня Ю.

Пересунько А.

Старжевський Д.

Луданов І.

Лейхт Я.

Непомняща К.

Романюк В. Фартенадзе К.

8А, 9А, 11

Змагання з легкої атлетики ІІ місце Ващенко В.М., Флакей Д.М.
5.

Бігун І.

11

Міський конкурс "Я патріот", номінація "Поезія" І місце

Яковлєва О.О.

6. Новичкова А. Міський конкурс читців "Поетична пристань" ІІ місце Маркарян М.Г.
7. Паламарчук В. Міський конкурс читців "Поетична пристань" ІІ місце Грабко Ю.В.
8.

Дремлюх Д.

Міський конкурс читців "Поетична пристань" ІІІ місце Яковлєва О.О.
9. Бігун І. 11 Міський мовно-літературний конкур учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІІ місце Яковлева О.О.
10. Красуля Д. ІІ (міський) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики І місце Свистунова В.М.
11. Дюнамалізада М. ІІ (міський) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики ІІ місце Свистунова В.М.
12. Нікітченко В. 11 ІІ (міський) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики І місце Свистунова В.М.
13. Згама М. Міський конкурс "Новорічна композиція" І місце Бевз С.В.
14. Спіріна В. Міський конкурс "Новорічна композиція" ІІ місце Бевз С.В
15. Кондратюк А. Міський конкурс "Новорічна композиція" ІІ місце Бевз С.В.
16 Крівень М. Міський конкурс "Новорічна композиція" ІІІ місце Бевз С.В.
17. Цанга Д.

Міський конкурс "Український сувенір"

"Комбінезончик для телефончика"

І місце Бевз С.В.
18. Кондратюк А.

Міський конкурс "Український сувенір"

"Ведмедик Теді"

І місце Бевз С.В.
19. Заудальська А.

Міський конкурс "Український сувенір"

"Лялька Надія"

ІІ місце Бевз С.В.
20. Чубенко В. Міський етап олімпіади з інформатики ІІ місце Непомяща Г.А.
21. Грозних І. 11 Міський етап олімпіади з інформатики ІІ місце Непомяща Г.А.
22.

Куряшкін А.

Міський етап олімпіади з англійської мови І місце Горбачова К.В.
 23. Терпливець Е. Міський етап олімпіади з англійської мови ІІ місце Яковенко О.С.
24. Бігун І. 11 Міський етап олімпіади із зарубіжної літератури ІІ місце Тупчій Л.В.
25. Нікітченко В. 11 Міський етап олімпіади з фізики І місце Свистунова В.М.
26. Красуля Д. Міський етап олімпіади з фізики І місце Свистунова В.М.
27.

Дюнямалізада Б.

Міський етап олімпіади з фізики ІІ місце Свистунова В.М.
28. Нікітченко В. 11 Міський етап олімпіади з астрономії І місце Свистунова В.М.
29. Липинчук Б. Міський конкурс "Лідер" ІІІ місце педагог-організатор Славінська І.О.
30.

Колектив:

1. Діхтярук Є.

2. Хрипун Д.

3.Балабкіна А.

4. Довженко Д.

5. Гурська А.

6.Тарасенко Д.

7.Тарасенко С.

8. Нофенко П.

9. Кружков О.

10.Шинкарук С.

11. Діхтярук І.

 

Міський конкурс "Різдвяні канікули" ІІ місце Скрипник В.А.
31. Приходько М. Міський етап олімпіади з інформатики (ІКТ) ІІ місце Непомяща Г.А.
32. Паламарчук В. Міський етап олімпіади з обслуговуючої праці ІІ місце Бевз С.В.
33. Нестеренко А. Міський етап олімпіади з трудового навчання. ІІ місце Лящевський Ю.О.
34.

Команда:

1. Непомняща К.

2. Коваль А.

3. Лейхт Я.

4. Карімова Е.

5.Максімова О.

6.Коваленко І.

7.Романюк В.

 

 

Змагання з баскетболу ІІ місце Ващенко В.М.
35. Нікітченко В. 11 Обласний конкурс-захист наукових робіт МАН І місце Свистунова В.М.
36. Нікітченко В. 11 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії ІІІ місце Свистунова В.М.
37. Невзоров Д.   Всеукраїнський конкурс дитячого молюнка "Охорона праці очима дітей" подяка  
38. Качур А. Обласний конкурс дитячого малюнка "Як я захищатиму Батьківщину" грамова за участь Бевз С.В.
39. Шевцова Ю.   Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" ІІІ місце  
40.

Грозних І.

Савочкіна Я.

Метакса Д.

11 Обласний конкурс "Пролісок" кращий веб-сайт І місце Непомяща Г.А.
41.

Джуматій А.

11 Обласний конкурс "Пролісок" "Векторна графіка" ІІІ місце Непомяща Г.А.
42.

Бігун І.

11

Обласний конкурс "Пролісок" Gif-анімація ІІІ місце

Непомяща Г.А.

           
      далі буде.....    

 

Вітаємо Вас! Бажаємо подальших перемог!

 

Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25



(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ