Головна » Статті » Заходи МО вчителів природничо-математичного циклу

Предметний тиждень фізики

    Відповідно до річного плану роботи школи з 02.10.- 06.10.2017р. в школі проходив Тиждень фізики.
    Метою організації і проведення заходів під час предметного тижня є пропаганда фізичних та астрономічних знань, підвищення інтересу учнів до вивчення фізики, розвиток ініціативи, учнівської творчості, виховання в учнів розуміння важливості фізичних знань для розвитку науково-технічного процесу.
    Предметний тиждень вирізнявся різноманітними заходами: вікторинами, виставками, фізичними змаганнями, конкурсами, конференцією для учнів 5-11 класів.
    Пізнавальними і науковими стали тематичні виставки: «Видатні відкриття в фізиці», «Цікава фізика», «Фізики- українці». Матеріал для виставок готували учні 7-11 класів.
Зацікавив школярів «Фізичний експериментаріум», в ході якого восьмикласники Капацина А., Коверний Д., Лупащенко В., Крюков Р. демонстрували фізичні досліди і давали їм пояснення. Під час даного заходу глядачам пропонували самостійно провести деякі з них. Найбільш активними дослідниками стали учні 5-7 класів.
    При проведенні спільного заходу з позашкільним закладом ДЮЦНВ «Чаювання з фізикою» учні 8-х класів не лише дізнались про історію походження чаю і чайних церемоній, з’ясували, які фізичні явища лежать в основі заварювання чаю, а й в ході пізнавальної бесіди мали змогу насолодитись чаюванням в колі однокласників. Найбільшу кількість балів в ході фізичного змагання отримали учні 8-А класу: Миндьо Б., Москаленко Є., Дука Д.,Козін М. Пізнавальними і веселими виявились вікторина та гра, присвячені властивостям чаю та чайним церемоніям, яку провела з дітьми методист ДЮЦНВ Капацина Н.Д..
    Цікаво пройшла конференція для учнів 9-11 класів «Вплив електромагнітного випромінювання мобільного телефону на організм людини». Учні 11 класу Кружкова М., Цілієвська А., Ядвічук А., Ткаченко А. надали інформацію про небезпечне електромагнітне забруднення, вплив електромагнітних хвиль під час роботи базових станцій та мобільних телефонів на здоров’я людей.  У ході заходу були представлені результати дослідження, яке проводилось учнем, слухачем МАН Жуковським Євгеном на базі діагностичного центру Первомайської ЦРЛ шляхом зняття електроенцефалограми кори головного мозку людини в різних режимах роботи мобільного телефона. Актуальними і корисними для учасників конференції стали рекомендації безпечного користування мобільним телефоном.  
     Протягом предметного тижня учні школи взяли участь у конкурсі малюнків «Космічні фантазії». Переможцями стали: Норець М. –учениця 11 класу та Невзорова А., Терлецька К. – учениці 9-А класу.
     Закриття предметного тижня відбулось 06.10. підведенням підсумків тижня фізики.  

 

Категорія: Заходи МО вчителів природничо-математичного циклу | Додав: Ivanna (09.10.2017)
Переглядів: 544 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ