Головна » Статті » Заходи МО суспільно-гуманітарного циклу

Тиждень історії та правознавства

Під час проведення тижня історії та правознавства  в Первомайській ЗОШ №1 в  5-11класах пройшли інформаційні хвилинки, під час  яких , члени  правового клубу, учні 10 класу: Столярова  Людмила, Ковальова Вікторія, Прокидянчик  Юлія,    Єлизавета в цікавій формі  провели бесіду по дотриманню правил в житті. Основна увага була приділена правилам для учнів в школі,  в громадських місцях та морально-етичним нормам

Виховні години на тему: « Закон і ми»

Цікавим і повчальним  було  проведено виховний захід: «Закон і ми. Правова відповідальність неповнолітніх.» для учнів 9-А -9-Б класу класними керівниками Нестеренко А.О.  та   Брагар Т.П.
Під час перегляду відеофільмів про правопорушення серед неповнолітніх, та сценок , розіграних самими учнями,  дев’ятикласники  ознайомилися з життям дітей за гратами. Шанувальники права  ознайомили своїх ровесників з юридичною відповідальністю неповнолітніх, переконуючи їх в необхідності дотримання  Закону.

28.04.16р. Учні 10 класу з вчителем правознавства Брагар Т.П. поглибили свої знання з органами судової влади, здійснивши екскурсію до Первомайського міського суду. Цікавою  і змістовною була зустріч з головою Первомайського районного суду Сотською  Світланою Олексіївною  , Заступником голови суду Денисом Анатолійовичом Паньковим, суддею –спікером  Тетяною Яківною Літвіненко.  Учні познайомилися з роботою суддів, побачили їх роботу, відвідавши засідання суду з цивільної справи.Учні школи вдячні  працівникам Первомайського районного суду  та Прес-секретарю Гарбузовій Лесі Василівні за змістовну і повчальну екскурсію.

Виступ прес–секретаря  суду Гарбузової Л.В

Зустріч з головою Первомайського міськрайонного суду

Знайомство з програмами за якими працює сучасний суд.

Відкрите засідання суду з цивільної справи.
Засідання проводить суддя  ЛітвіненкоТ.Я.

Матеріал підготувала:

вчитель історії та правознавства

Брагар Тетяна Павлівна

Категорія: Заходи МО суспільно-гуманітарного циклу | Додав: Naska (04.05.2016)
Переглядів: 600 | Теги: Тиждень історії та правознавства | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ