Головна » 2020 » Лютий » 13 » звіт про проведення тижня зарубіжної літератури
09:41
звіт про проведення тижня зарубіжної літератури

    Тиждень зарубіжної літератури в школі проходив з 03.02.2020 по 07.02.2020. Відповідно до плану роботи з учнями було проведено ряд виховних заходів,що сприяли залученню учнів до вивчення творів зарубіжної літератури,вихованню любові до читання та інтересу до вивчення традицій та культури інших країн.

     У 5-А та 5-Б класах було проведено цікаву та захоплюючу інтелектуальну гру «Відгадайте загадки народів світу»(вч. Марушечко Г.М.),де учні мали змогу проявити та показати засвоєні знання із вивчення усної народної творчості.

    У 6-А та 6-Б класі було проведено гру-вікторину «Найрозумніший» ( вч.ЯковлєваО.О.). Під час проведення виховних заходу діти активно працювали,були сповнені позитивних вражень.

    Пограти у літературну гру «Подорож країною літератури» (вч. Яковлєва О.О.) мали змогу учні 7-А та 7-Б класів.

    Для учнів 8-А та 9-А класу було проведено пізнавально-розважальну гру «Турнір книголюбів»(вч. Марушечко Г.М.),де діти із задоволенням змагались,використовуючи знання набуті протягом вивчення зарубіжної літератури в різних класах.

    Актуальним та цікавим став виховний захід для учнів 11 класу «Кохання в житті великих поетів» (вч. Тупчій Л.В.). Старшокласники із задоволенням занурились у світ почуттів улюблених письменників,намагалися оцінити та проаналізувати ідейно-художні особливості поетичних творів,зробити власні висновки.

    У 8-Б класі було проведено цікавий виховний захід «Легенди рідного краю» (вч. Тупчій Л.В.),а в 9-Б класі «Романтична історія кохання Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської» (вч. Тупчій Л.В.).

    Протягом тижня у школі діяла виставка малюнків «Читаємо,малюємо,уявляємо…», Кращими у написанні есе на тему «Література-країна мого серця» були учні 11 класу (Бігун Ірина,Ткачук Анастасія та Метакса Дар’я).

    Окремої уваги потребує діяльність літературної фільмотеки,адже переглянути заплановані кінострічки вдалося учням 6-Б,7-А та 7-Б класів.

    Отже, тиждень був цікавим та захоплюючим!Кожен мав змогу проявити себе як індивідуально,так і колективно в різних формах роботи.

Переглядів: 129 | Додав: jenyadidik35 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ