Головна » 2014 » Лютий » 19 » Тиждень англійської мови
23:27
Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови
    Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою, а саме англійською мовою, є потребою сьогодення. З 10.02 по 14.02 2014 року в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 традиційно проводився тиждень англійської мови. В нашій школі цей тиждень став довгоочікуваною подією для усіх учнів середньої та старшої ланки. Тиждень англійської мови – це не лише звіт про виконану роботу, це свято англійської мови, у якому брали учать всі бажаючі.       Тиждень розпочався відкритими уроками Нестеренко А.О. – 9Б клас, та Яковенко О.С. – 11Б клас; у вівторок Мозгунов Р.Ю. – 6 клас. Такі уроки завжди дають змогу всім бажаючим учням проявити себе. Навіть сором’язливі й не дуже активні учні показали свої таланти, вміння та навички.      У вівторок також проводився конкурс стіннівок «Визначні місця Великобританії та США», під час якого учні мали змогу отримати більше знань із культури англомовних країн та показати свої вміння в оформленні та представленні своєї роботи. 
      У середу між учнями 11-х класів проведений конкурс на кращий переклад віршів з англійської мови. Метою змагання було розширення і поглиблення лінгвістичних знань учнів, розвитку їх комунікативних умінь та навичок, духовного багатства тощо.      У четвер - День країнознавства – перегляд відеофільмів за допомогою мультимедійних засобів «Віртуальна подорож до англомовних країн», де учні мали змогу познайомитись ближче з країнами, мову яких вивчають. 
      Завершив тиждень конкурс на найкращу валентинку-листівку до Дня Св. Валентина, під час якого учні показали свої таланти з образотворчого мистецтва та скрепбукінгу, використовуючи англійську мову для оформлення своїх робіт. 
      Проведений тиждень показав, що учні не байдужі до вивчення англійської мови, вміють розвивати свою пам’ять, мислити, люблять позаурочні заходи та беруть активну учать у конкурсах.      Було визначено найкращих та найактивніших учнів.
      Вітаємо!
    Найкращі стінгазети: Згама І. (9Б), Тарасенко Б. (8А), Скрипник С. (6кл.); найкращий переклад: Бойчук В. (11А), Половинко А. (11А), Кирилова Д. (11Б), Марущак Н. (11Б); найкраща «валентинка»: Задорожна Д. (11Б), Бєлєй О. (11Б), Кирилова Д. (11Б), Тупчій Д. (11Б). 

Вчитель англійської мови Яковенко О.С.
Переглядів: 2097 | Додав: Naska | Теги: Тиждень англійської мови | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ