Головна » 2015 » Жовтень » 29 » Члени шкільного Євроклубу святкують «Halloween»
10:49
Члени шкільного Євроклубу святкують «Halloween»

  27 жовтня 2015 року за участі членів шкільного євроклубу «Європа – це ми» Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, під керівництвом учителя англійської мови Яковенко Олени Сергіївни, відбувся захід «Halloween», де учні 5х та 9х класів мали змогу познайомитись із історією виникнення та святкування Дня Усіх Святих. Мало кому відомо, що в деяких країнах його називають Днем реформації, Кельтським Новим роком або Днем мертвих.
У США Хелловін – друге за масовістю свято після Різдва, але його історія і походження більшості людей не дуже добре відомі. Хелловін виник більше 2000 років тому серед древніх кельтів на сучасній території Великої Британії. Календар цього народу ділив рік на дві частини – світлу і темну (літо і зиму). Їх зміна відзначалася гучними гуляннями. Наприкінці жовтня кельти святкували Самайн (кельтська назва цього місяця) – настання темної частини року. Пізніше, у IХ столітті нашої ери, Західна церква, за указом папи Римського Боніфація ІV, почала відзначати День Усіх Святих 1 листопада, що співпало з древнім святом Самайну і отримало в англійські мові назву «All Hallow’s Eve», яка пізніше скоротилася до Halloween.
На святі проводились різноманітні конкурси, у яких діти брали участь із великим задоволенням. Не обійшли стороною звучання англійської мови, у вигляді віршів, пісень, фрагментів фільмів, що дало змогу більше проникнутися в атмосферу цього свята.

Переглядів: 424 | Додав: Jenya | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ