Головна » Статті » Заходи МО вчителів початкових класів

Декадник здоров’я у початковій школі

Кожен день у нас        цікавий, веселий,

   плідний і яскравий.

                  За останні роки в Україні спостерігається стійка тенденція погіршення здоров’я серед учнівської молоді. Створення здоров’язбережувального освітнього середовища, формування основ здорового способу життя через освіту – один із пріоритетних напрямів державної політики в галузі освіти.

                  Найважливішим завданням сучасного вчителя є використання здоров’язбережувальних освітніх технологій, поєднання рухового й статичного навантаження, створення сприятливої атмосфери навчання, формування в учнів розуміння цінності здоров’я та життя, навичок безпечної поведінки, культури здоров’я.

                  Саме тому з 12 по 23 жовтня  в початкових класах Первомайської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 був проведений Декадник здоров’я.  Завданнями декадника були:

 • впровадження освітніх здоров’язбережувальних технологій;
 • створення у школі сприятливих умов для фізичного, психічного, соціального, духовного розвитку кожного учня;
 • удосконалення професійної майстерності вчителів через підготовку, організацію й проведення відкритих уроків і позакласних заходів;
 • розвиток творчої, пізнавальної й особистісної активності учнів;
 • впровадження в практичну діяльність міжпредметних зв’язків;
 • проведення профілактичної роботи з питань здорового способу життя;
 • виховання свідомого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих як головної життєвої цінності, гідності, моралі, ініціативності, енергійності й наполегливості у виконанні будь – яких справ;
 • формування в учнів активної життєвої позиції, самоповаги й упевненості в собі, здатності до само прояву й самовираження; почуття колективізму, взаємопідтримки й взаємодопомоги;
 • підвищення інтересу учнів до фізичної культури й спорту;
 • активізація роботи з батьками, громадськістю щодо здорового способу життя.

                 Кожного дня відбувалися цікаві пізнавальні ранкові зустрічі, індивідуальні бесіди батьків з медичною сестрою, «подорожі» до Країни здоров’я, ознайомлення з цікавою виставкою літератури по темі декадника у шкільній  бібліотеці, конкурси малюнків, пізнавальні хвилинки, спортивні змагання, практичні заняття, благодійні акції,зустрічі з кращими спортсменами школи, усні журнали.

                 Учні 1 – 2 класів складали усну розповідь «Мій день у школі»,  а  учні 3 – 4 класів проводили конкурс творів – мініатюр «Що означає бути здоровим?», « Чи потрібно успішній людині здоров’я?» 

                  «Родзинкою» декадника був загальношкільний фестиваль «Родинне коло».  У підготовці та проведенні його брали участь  учні,  вчителі,  батьки  і мешканці мікрорайону школи. Виставка «Перлини родинної творчості», родинне спортивне свято 4 – А та 4 – Б класів «Тато, мама, я – спортивна сім’я» ( класні керівники Омельченко Т.І. та Янюк О.О. ), благодійний ярмарок та родинне свято «Щастя бути разом» ще більше об’єднали всіх , додали наснаги та урізноманітнили шкільне життя. Учні познайомилися з  традиціями  української національної кухні, почастували смачний козацький куліш та  дізналися про улюблені домашні страви своїх друзів.

                 У рамках Декадника здоров’я був проведений День початкової освіти, який відмітився змістовними та захоплюючими відкритими уроками вчителів. Медичний працівник школи Бойко А.О. провела бесіди з учнями про профілактику шкідливих звичок. Вчитель музичного мистецтва Скрипник В.А. у доступній формі розповіла про вплив музики на здоров’я дитини.

                Учні 3 – А й 3 – Б класів ( класні керівники Паршикова О.М. та Посовітнюк Т.С. ) провели екскурсію, під час якої пригадали правила безпечної поведінки на вулицях та дорозі. Були проведені рухливі ігри на свіжому повітрі та тести на повторення правил безпечної поведінки під час осінніх канікул.

                Завершився Декадник здоров’я урочистою лінійкою, на якій були підведені підсумки роботи за цей період та нагороджені переможці конкурсів та змагань.

Категорія: Заходи МО вчителів початкових класів | Додав: Ivanna (12.03.2016)
Переглядів: 447 | Теги: Декадник здоров’я у початковій школ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
 • Професійне портфоліо
 • Інноваційна математика
 • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ