Головна » Статті » Новини парламенту

ЯК СТАТИ ЛІДЕРОМ: 6 КОРИСНИХ ПОРАД
Лідерство - це якість, що є не в кожного, але яку можна в собі виховати. Читай, надихайся і починай тиждень з позиції лідера - це маленький старт перед великими справами!
Говори
Лідер ніколи не мовчить, тому не бійся бути почутим! Звісно, варто говорити тільки по справі, але дуже важливо робити це голосніше, частіше і впевненіше! Завжди висловлюй свою точку зору і веди повноцінний діалог з співрозмовниками!
Будь прикладом для інших
Поділися з друзями своїми знаннями, будь чуйним і комунікабельним. Навчаючи інших, ти станеш сильнішим і отримаєш повагу.
Вчись у однолітків
Не бійся запитати про те, чого ще не знаєш, завжди дякуй за допомогу. Став питання - так ти продемонструєш зацікавленість і, звісно, станеш більш обізнаною людиною.
Будь собою
Стань душею компанії - так тобі легше буде заробити авторитет у подальшому, ніж коли ти будеш цуратися інших. У той же час не переступай через грань дружби - в такому разі на тебе можуть дивитися занадто по-простому і не сприймати як лідера.
Розвивайся
Обов'язково ходи на різні кружки, спортивні секції. Читай книги, дивись фільми, будь активним та цікавим. Тільки в постійному процесі збагачення знаннями і навчанням ти дійсно станеш краще за всіх.
Не падай духом
Всі ми стикаємося з труднощами, тому якщо ти зазнав невдачі - не варто засмучуватися і падати духом. Вір у себе і свої сили - і ти безумовно станеш лідером!
Категорія: Новини парламенту | Додав: Jenya (01.02.2018)
Переглядів: 92 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ