Головна » 2018 » Листопад » 6 » Екскурсія учнів до КПІ
21:54
Екскурсія учнів до КПІ

   Під час осінніх канікул учні-слухачі МАН (секція «Фізика») Заудальська Вероніка та Нікітченко Владислав під керівництвом Свистунової В.М., учителя фізики ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за підтримки управління освіти Первомайської міської ради здійснили поїздку до Києва.

   Юні науковці відвідали лабораторії інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «КПІ» ім. І.Сікорського, ознайомились з процесом отримання нанопорошків ультразвуковим методом, вивчали новітні технології виготовлення тугоплавких матеріалів з покращеними фізичними властивостями, проводили експерименти, які стануть основою написання науково-дослідницьких робіт.

   Незабутні враження залишились у МАНівців від екскурсії до музею Історії розвитку науки та техніки на базі даного закладу. Учні мали можливість побачити більше 10 000 експонатів в галузях: електроніки, радіотехніки, телекомунікацій, інформатики, машинобудування, військової зброї.

   Слухаючи цікаву розповідь екскурсовода в залі, присвяченій розвитку авіації і космонавтики, маючи можливість побувати у посадочній космічній капсулі, учні зрозуміли на скільки важливими є знання законів фізики при підкоренні космосу.

   Спостерігаючи за зміною напрямку коливань маятника Фуко, який знаходиться у даному ВУЗі, юні науковці переконались у обертовому русі нашої планети.

Переглядів: 18 | Додав: jenyadidik35 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
  • Професійне портфоліо
  • Інноваційна математика
  • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ