Головна » Файли » Заходи служби

16 днів проти насильства
23.11.2020, 01:42

18 листопада відзначається Європейський день  захисту  дітей  від сексуальної експлуатації та  сексуального  насильства.  Сексуальна  експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей с порушенням прав дітей, що завдає довготривалих та згубних наслідків на все їхнє життя.

Завданнями проведення заходів до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства є:

підвищення обізнаності громадськості про сексуальну експлуатацію та сексуальне насильство щодо дітей і потребу в запобіганні таким діям;

сприяння відкритій дискусії про  захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства;

недопущення стигматизації жертв i надання їм допомоги.

Крім того, щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»  з  нагоди відзначення 25 листопада — Міжнародного дня боротьби  за  ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня — Всесвітнього дня боротьби із СНІДом;

 1. грудня — Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня — річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня — Міжнародного дня прав людини.

Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги

громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з  дітьми,  протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок i чоловіків та активізація партнерського pyxy органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

Радою Європи спільно з Міністерством освіти i науки України в рамках проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» було підготовлено та адаптовано інформаційні  матеріали,  які  можуть  бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищевказаних днів, доступні за посиланнями, а саме:

  1. Серія із б-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
 1. Захист дітей онлайн https://vimeo.com/46417 ;
 2. Сексуальний шантаж https://vimeo.com/464179 ;
 3. Секстинг https://vimeo.com/464177511 ;
 4. Секс-чатинг https://vimeo.com/464176 ;
 5. Грумінг https://vimeo.com/46418153 ;
 6. Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти https://vimeo.com/464180697 .
  1. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань в спорті. Ролик доступний за посиланням https://vimeo.com/477933967 .
  2. Відеоролик «Розкажи дорослому,  якому  довіряєш»  щодо попередження сексуального насильства щодо дітeй в колі довіри.  Ролик доступний за посиланням https://vimeo.com/292080839
  3. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді. Буклет доступний за посиланням https://rm.coe.int/learn-about-your-rights-in-a-diяital-environment-ukr/1680a052c2 .

Bci вищевказані та інші матеріали Проекту «Боротьба з насильством щодо дітей в Украійі» доступні на сайті Міністерства освіти i науки України та Офісу Ради Європи за посиланням https://www.coe.int/uk/web/kriv/combating-violence- against-children-in-ukraine в розділі «Підвищення обізнаності та запобігання».

Категорія: Заходи служби | Додав: jenyadidik35
Переглядів: 53 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
 • Професійне портфоліо
 • Інноваційна математика
 • http://mozgunoff.at.ua/
Контакти
ПЕРВОМАЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

55213 Миколаївська область
м. Первомайськ вул. Л.Шмідта,25(05161) 4-23-73 pervoschool1@gmail.com pervoschool@bk.ru
МИ НА КАРТІ